Odolné mobilní telefony

Mobilní telefony nejsou nejlevnější záležitostí, takže když si je kupujeme, tak nepočítáme s tím, že nám vydrží pár týdný, ale alespoň nějaký ten rok.  Na jejich životnosti však závisí z části také to, jak s nimi zacházíme. Samozřejmě, že mohou mít nějakou vadu nebo poruchu, za kterou my nemůžeme a nic s tím neuěláme, můžeme je leda reklamovat, pokud jsou ještě v záruce nebo koupit nový. Často si však mohou lidé za jjich nefunkčnost sami, jelikož s nimi nezacházejí tak, jak by měli. Spousta lidí si je totiž jen tak hodí někam do kapsy, do kabelky, nechá se ležet v prašném prostředí, občas jim upadne na zem a tak dále.

Přitom by stačilo si na ně dávat trošku větší pozor, koupit si nějaké pouzdro, které by tlumilo tyto nárazy a nedošlo by k jejich poškrábání. Je jasné, že však jsou lidé, u kterých by nějaké křehké krásné telefony nevydržely ani týden, jelikož mají třeba takové povolání, že se pohybují na stavbách, sahají na telefony špinavýma rukama, občas jim spadnout a tak dále. To se týká především mužů.

Ti si pak vybírají mobilní telefony, které jsou více odolné. Pokud takový telefon chcete, pak se rozhodně vyhývejte vysouvacím telefonů, véčkám a i dotykovým telefonům, jelikož ty tak odolné nejsou. Nejlepší je tedy sáhnout po klasickém typu. Za poměrně odolné jsou považovány obecně mobilní telefony Nokia.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *