Pouzdra na mobilní telefony

Mobilní telefony nejsou nejlevnější záležitostí. Spousta z nich se dá sice pořídit v cenové relaci okolo 1500-3000 korun, to sice není pro mnoho lidí žádná velká částka, avšak na druhou stranu pro mnoho lidí to zase není ani nepatrná částka.

Takže když už si člověk mobilní telefon kupuje, tak do toho jde s tím, že chce, aby mu alespoň nějaký ten rok vydržel. Někdy se samozřejmě stane, že se objeví nějaká vada nebucha a je nutné telefon reklamovat nebo pokud již není v záruční lhůtě, tak koupit nový, ale mnohdy si za jejich nefunkčnost může sám jeho majitel. Spousta lidí totiž nezachází se svými mobilními telefony zrovna dobře.

Většina z nich je hodí do kapsy, do kabelky, přičemž se odírají o klíče od domu a auta, občas se stane, že jim mobil vyklouzne z ruky spadne na zem. Pohazují jen všude možně a dostane se do nich prach, písek a podobně. Určitě se v tomto mnoho lidí vidí a uvědomuje si, že ani oni se o svůj telefon příliš nestarají. Přitom není potřeba žádná speciální a složitá péče, stačí jen, když si člověk pořídí pouzdro na mobilní telefon a bude v něm jej nosit.

Díky tomu se mu nepoškrábe dispej, nedostane se do něj prach, když spadne, tak je náraz tlumený a tak dále. Takové pouzdra je možné sehnat všech obchodě s mobilními telefony a příslušenstvím  a jejich cena se pohybuje okolo sto koruny, takže žádná velká pálka to není.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *